Staňte se tváří letošního ročníku Noci divadel!

Zapojte se do naší výzvy a pošlete nám krátké video o tom, proč vám chybí návštěvy divadla. Staňte se tak jednou z tváří letošní Noci divadel!

9. 11. 2020

Máte rádi divadlo? Rádi byste opět viděli naživo své oblíbené herce? Chybí vám atmosféra závěrečného potlesku? V době mimořádných vládních opatření se divadla musela přesunout na virtuální jeviště a pro mnohá z nich bude mít uzavření kulturních institucí existenční důsledky. Myslíte si, že by divadla neměla zmizet? 
Zapojte se do naší výzvy a pošlete nám krátké video o tom, proč vám chybí návštěvy divadla. Zažili jste během Noci divadel něco neopakovatelného? Viděli jste zákulisí svého oblíbeného divadla? Setkali jste se osobně se slavným hercem? Vaše dítě vyrobilo na workshopu dílo, které máte ještě pořád na poličce?

Natočte o svém zážitku video a staňte se tak jednou z tváří letošní Noci divadel, která proběhne převážně v online podobě.

Všechna videa zveřejníme na faceboovém profilu Noci divadel. Odměnou za vaše video bude jedna z publikací z nakladatelství Institutu umění – Divadelního ústavu či dárky od divadel zapojených do letošního ročníku. 

Doporučené technické parametry:
video můžete natočit na mobilní telefon na šířku (doporučujeme min 1280 x 720px)
doporučená maximální délka: 2 minuty
maximální velikost: 1.75GB 

Video nahrajte na úložiště wetransfer.com a zašlete nám do 21. listopadu do 23:59 link společně s Vaším jménem, adresou a kontaktním telefonem a e-mailem na adresu noc@idu.cz